سلوکس

شعار محصولات سلوکس ”در تمام طول روز احساسش می کنید” و “حس شگفت انگیز زیبایی و طراوت"

پیام آورکیفیت و کارایی حرفه ای این خانواده است و می تواند ذهن مصرف کننده را برای آگاهی بیشتر و انتخاب آسان تر آماده سازد. خلاقیت موجود در فرمولاسیون و بسته بندی این خانواده سبب تمایز این برند با دیگر برند های هم سطح خود گردیده است.

برای اولین بار استفاده از ترکیب 8 نوع اسید آمینه ضروری و ادغام آن با دیگر ترکیبات تغذیه کننده، مراقبت کننده و ضد التهاب، خانواده مراقبت کننده و خوشبو کننده سر و بدن سلوکس را به محصولاتی با کیفیت و اثر بخش تبدیل کرده است.

نکته قابل توجه دیگر در این برند اهمیت دادن به محیط زیست است، که فرمولاسیون خود را با استفاده ازترکیباتی طراحی کرده است، که هیچ گونه آسیبی به لایه ازون وارد نمی کند.

خانواده سلوکس دارای یک پکیج کامل از محصولات مراقبت مو و بدن است که تمام محصولات، دارای عنوان پرفیوم و یاعطر می باشند که رایحه ی آن نیز با دقت تمام انتخاب گشته که نتیجه ی آن سبد کالایی محصولات مراقبت بدن و مو بوده که با رایحه های دلپذیر از یکدیگر تفکیک شده است.

این خانواده دارای 2 لاین مردانه و زنانه می باشد که لاین مردانه آن با نام DREAM WORLD و لاین زنانه آن با نام MAGICAL مجزا شده است که رایحه ی آن مناسب زنان و مردان خوش سلیقه و خوش فکر است.

 

محصولات سلوکس
- شامپو سر تغذیه کننده سلوکس
- شامپو بدن آبرسان سلوکس
- اسپری خوشبو کننده بدن سلوکس
- لوسیون بدن مغذی سلوکس
- بادی اسپلش رطوبت رسان سلوکس

 

*برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
دیدگاه ها مرتضی اصل مالدا... در 10/21/1394 - 09:15 پاسخ داد.
پیوند ثابت اصلاح عنوان باسلام درود بر کلیه پرسنل شرکت محترم پرشین وی برند این صفحه فکر کنم سلوکس باشد.
باتشکر

دیدگاه ها

با سلام میخاستم بدونم کارخونه این محصولات کجاست و مواد اولیه کجا تولید میشه؟ با تشکر