اطلاعیه های پرشین وی

 غذا علاوه بر تولید انرژی ، موجب ساخت بسیاری از اندام‌ها و تنظیم اعمال بدن می شود؛ مواد غذائی بعد از مراحل هضم، جذب به خون می‌شود. سبک تغذیه نامناسب می تواند عامل ایجاد مشکلاتی، همچون دیابت، افسردگی و حملات قلبی باشد. انتخاب و استفاده غذای سالم حق تک تک افراد دنیاست، خوردن غذای سالم در بدن موجب احساس امنیت و شادمانی می‌شود. 

آیا می دانید؟
مصرف روزانه سبزیجات باعث حفظ سلامت و شادابی بدن شده و تاثیر بسیار مثبتی بر بهبود عملکرد متابولیسم⚤ دارد. یکی از خوراکی های سالمی که باید در رژیم غذایی مان در نظر داشته باشیم سالاد است، فرقی ندارد چه نوع سالادی درست کنید؛ مهم طعم دادن به آن است، برای لذیذ شدن آن به شما یک سس خوش طعم، بی نظیر و ۱۰۰% سالم معرفی می کنیم؛ تا باعث شوید همه به رعایت سبک غذایی سالم مشتاق شوند.
سس هپیکس مقداری روغن زیتون یا روغن کنجد را با ۲ قاشق غذاخوری کومبوچا و یک قاشق مرباخوری مالت ترکیب کنید و لذت واقعی را تجربه کنید.
در صورت تمایل می توانید هر نوع چاشنی به آن اضافه کنید

کومبوچا اکسیر سلامت و شادی

آیا می دانید کومبوچا، به تنهایی می تواند باعث بهبود مشکلات روحی و حتی رفع بد خلقی شود

وقتی دربدن مواد ضروری همچون، ویتامین B،C و آنتی اکسیدان ها کم باشند، بدن خسته وکسل شده و به مرور زمان این کسالت مزمن تبدیل به افسردگی می شود

با نوشیدن کومبوچا به طور روزانه می توانید به بهبود خلق و خوی و تقویت سیستم ایمنی بدنتان کمک بزرگی کنید زیرا کومبوچا،سرشار از ویتامینC، B، اسید آمینه و آنتی اکسیدان می باشد.

من با هپیکس همیشه سلامت و سرحالم

رويأي شما، مأموريت ماست

روز جهانی آرتروز / 12 اکتبر

بار دیگر ستاره ترکیبات محصولات پرشین وی میخواهد بدرخشد و به شما در رفع آرتروز کمک کند. 

آرتروز یکی از شایع ترین مشکلات جسمانی در دنیای مدرن است. امروز میخواهیم برای مبارزه با آن اطلاعاتی را به اشتراک بگذاریم ...
به فکر تغذیه مناسب برای جلوگیری از آرتروز باشید و یا اگر دچار آرتروز هستید با تغذیه مناسب می توانید درصدد درمان آن باشید، فقط کافی است غذاهایی را بخورید که استخوانهایتان را محکم کند و کلسیم لازم رابه استخوان ها برساند. 

در روزهای عرفانی تزکیه نفس و خودسازی بیائیم در ارتقای فرهنگ جامعه مان نیز سهیم باشیم.

مراسم توزیع نذری در این ایام به منظور یاری رساندن و تبرک بخشیدن به نعمات است، پس بیاییم با آداب صحیح اجتماعی مان این کار خیر را با جمع آوری ظروف یکبار مصرف و قرار دادن در محل مناسب به پایان بریم.

تا جامعه ی پاکبانان عزیز نیز بتوانند در این ایام فرصتی برای برپا داشتن مراسم های سوگواری داشته باشند.

ما یک فیروزه ای هستیم و به اصول فرهنگ و آداب اجتماعی پایبندیم.

رويأي شما، مأموريت ماست

مصادف شدن تاسوعای حسینی با روز جهانی مبارزه با ترس؛ ابـهت و شجاعت بـزرگمرد تاریخ را احیا کرد؛ بــزرگمردی که پای باورهایش ایستاد و شــجاعانه برای پیروزی حق بر باطل جنگید. تا جــایی که دامنه تأثیر آن تا ابدیّت کـشیده شــــد و چنان در عمق دل ها اثر گذاشت که همه ساله عـــاشــقان حــقیقت، ارادت خود را به اســوه جهاد، آزادگی و شـــهامت ابراز می کنند. 
بایـد طـــوري زندگي کرد که بـــعد از مـــرگ از تو به عنوان قــــــهرمان ياد كنند. كســـي كه خوب زندگي كــرد 
و دنـــيا را جاي بهتري براي زندگي ديگران كرد.

رويأي شما، مأموريت ماست

صفحات

اشتراک در RSS - اطلاعیه های پرشین وی