fun-clubعصرانه ی فیروزه ای-اصفهان

 

عصرونه ی فیروزه ای یک اتفاق خاص برگرفته از سنت و فرهنگ مردم اصیل سرزمین پرشین با ایجاد احساس لذت خرید و رضایت مشتری است.
این عصرونه به واسطه ی شما عزیزان و مهمونای ارزشمندتون برگزار میشه .به شکلی که شما از دوستان و اقوام دعوت می کنید تا درعصرونه ی فیروزه ای شرکت کنن و براشون مشاوره ی افتخاری ، پذیرایی ویژه با محصولات خودتون و به سبک سالم و همچنین مراسم های  پر انرژی در نظر می گیرید تا هم شاد باشن و هم بتونن نیازهای مصرفی شون رو از سبد خرید پرشین وی تامین کنن و هم اینکه یک روز پر ارزش و برای خودشون رقم بزنن.
عصرونه ی فیروزه ای می تونه توی هر شهری با سبک و سنت فرهنگی همون شهر برگزار بشه. پس ما منتظر پیشنهادات خلاقانه ی شما هستیم.
در فضایی دوستانه و صمیمی، به همراه سفیران سلامت که مشاوره های تخصصی در زمینه ی زیبایی, پوست و مو ,تغذیه و سلامت , بهداشت به طور افتخاری به شما ارائه می دهند.
در صورتی که مراسم از طرف شرکت برای شما اجرا بشه قرعه کشی های شگفت انگیزبرگزار میشه و هدایای ویژه درعصرونه ی فیروزه ای به خوش شانس ترین مهمونی که با خرید هر ۱۰۰ هزار تومن کالا میزان شانس برنده شدنش و بالا می بره داده میشه.
عصرونه فیروزه ای پرشین وی، تجربه ی یکی از بهترین عصرونه های زندگی شما خواهد شد!