خندوانه هم فیروزه ای شد!!!!!!!!!!!!!

پرشین وی به نشانه عشق و احساس مسئولیتی که در قبال فرد به فرد اعضای خانواده بزرگ خود دارد، به دنبال فرصتی بود  برای ابراز آن به همگان. در این خصوص بر آن شد تا به جای حضور صرف مدیران، در برنامه های تلویزیونی و دراختیار گرفتن تریبون رسانه ملی، دوستان پرتلاش و همراهان همیشگی خود را در شادترین برنامه  تلویزیونی گرد هم آورد تا از این طریق بار دیگر بگوید: رویای شما، ماموریت ماست و با هدف رسانه ای کردن طرح یک لبخند فیروزه ای... میلیون ها لبخند فیروزه ای، با حضور نمایندگان فروش توانست این طرح را  توسط خندوانه شبکه ای  کرد واین شادی را در سراسر ایران به تمام مردم سرزمینش هدیه دهد.
و با دعوت پرشین وی از نمایندگان منتخب و برتر، روز یکشنبه 9/3/95 حدود 400 نفر از نمایندگان فروش پرشین وی از اقصی نقاط مختلف ایران میهمان برنامه خندوانه بودند. میهمانان عزیزی که از ساعت ها قبل و حتی از شب قبل برای بودن در جمع گرم و صمیمی خانواده پرشین وی در خندوانه حضور بهم رساندند تا بار دیگر خاطره ای به یادماندنی ثبت کنند.
خندوانه با اجرای آقای رامبد جوان و استند آپ کمدی رضا شفیعی جم و میهمان ویژه  آقای " احسان علیخانی " که بعد از مدت ها، دعوت آقای رامبد جوان را قبول کرده بودند و میهمان این برنامه ی پر بیننده شد برگزار گردید. شورو انرژی دوستان پرشین وی با حضورجناب خان در برنامه گرمایی بیشتری گرفت. وعوامل برنامه خندوانه ازاین همه انرژی، هماهنگی و همراهی دوستان پرشین به وجد آمده بودند!
حضور فیروزه ای ها در خندوانه روز چهارشنبه 12/03/95 به روی آنتن صدا و سیما رفت و از شبکه نسیم در سراسر کشورپخش و پر بیننده ترین برنامه خندوانه در طی این مدت گردید!
گردهمایی خانواده پرشین وی با  ثبت لحظه های خوش و خاطره انگیز درقاب دوربین خندوانه قرار گرفت.