اولین ضیافت فیروزه ای های پیروز

پرشین وی با افتخار، در روز نهم مهر ماه، میزبان همکاران نماینده فروش ماهر، توانمند و با نگرش فیروزه ای بود. 
این مراسم جهت تقدیر از این عزیزان، با حضور هئیت مدیره، سرکار خانم یکتا، جناب آقای آل اسحاق، سرکار خانم باقری و مدیران ارشد سازمان، سرکار خانم علی صادقی معاونت طرح و برنامه و جناب آقای عنبرستانی ریاست خدمات مشتریان در خانه فیروزه ای پرشین وی برگزار گردید.
حضور فیروزه ای های پیروز شهریور ماه ، آقایان بزرگوار؛ محسن ارجمند، جواد جوان، سید نصرالله حسینی نوید، محسن محمدپور، اکبر مسائلی و فرهاد مهدوی و بانوان گرامی؛ مريم حاج علي عسگري و پریسا خرمی پور در فضایی سرشار از اتحاد، همدلی و هم بستگی به همراه هنرمند محبوب سرزمین پارس جناب آقای بیژن بنفشه خواه شبی خاطره انگیز را در یادها ثبت نمود.
گفتگو و برخورد صمیمی هیئت مدیره و مدیران شرکت با نمایندگان برتر فروش، سبب ایجاد اطمینان خاطری برای شنیده شدن دل گفته های تمامی افراد سازمان فروش این عزیزان شد.
همچنین در این جلسه در خصوص استراتژی ها ی انتخاب و تولید محصولات، برندها و مذاکره با کمپانی های قدرتمند اروپایی و چرایی انتخاب آنها توسط پرشین وی اشاره شد.
همچنین سوپرایز ویژه ای  داشتیم برای آقای سید نصرالله حسینی نوید  که تولد ایشان با مراسم ضیافت مصادف شده بود . جشن تولدی گرم و صمیمانه همراه با نواختن موسیقی سنتی زنده برای ایشان برگزار گردید و حال و هوای دیگری به ضیافت بخشید.
ثبت خاطرات خوب با نوشته های فیروزه ای در دفتر لحظه های فیروزه ای پرشین وی و به تصویر کشیدن لحظه های ارزشمند در کنار هم بودن خانواده پرشین وی با ارائه قاب عکس یادگاری با امضای هنرمند عزیزمان آقای بیژن بنفشه خواه ، جناب آقای آل اسحاق و سرکار خانم یکتا، آدینه ی فیروزه ای وصمیمی را در تقویم مهر 95 به یادگار گذاشت.